KRJ kouluratsastuskilpailut 20.08.2015

Osallistumisohjeet & rajoitukset

Luokat

1. Helppo B (avoin suomenhevosille)
2. Helppo A (avoin suomenhevosille)
3. Vaativa B (avoin suomenhevosille)
4. Vaativa A (avoin suomenhevosille)

Osallistujat

Luokka 1 50/50

1. Emma P. (VRL-06525) - Promokuva KUIS VH14-018-0954 
2. Jonna (VRL-13563) - Herkkähipiä 
3. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni 
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743 
5. Melina (VRL-11408) - Amoriinin Ruska VH15-018-1479 
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484 
7. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132 
8. Fiona (VRL-08736) - Rohkean Tervakaramelli
9. Satu (VRL-12808) - Sadan Harmokas VH15-018-1286
10. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
11. Jonna (VRL-13563) - Lumina-Neito
12. Jonna (VRL-13563) - Hankala Pahus
13. Emma P. (VRL-06525) - Vuorineuvos VH14-018-1080
14. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut
15. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
16. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
17. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä VH15-018-1224
18. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
19. Sippe (VRL-13703) - Jukolan Kaukamoinen
20. Satu (VRL-12808) - Sadan Wilmiina
21. Anniina N. (VRL-09182) - Eskimiitti VH15-018-1389
22. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
23. Anniina N. (VRL-09182) - Maustebasiliski VH15-018-1436
24. Fiona (VRL-08736) - Kellolehdon Hiipijäinen
25. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
26. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Huolenkertoja VH15-018-1112
27. Sippe (VRL-13703) - Moon Sinisointu
28. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Kalevantuli VH15-018-0964
29. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Tuhkimo VH14-018-1327
30. Elisa (VRL-06066) - Milkan Tikka VH06-018-9632
31. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
32. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
33. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Myytti VH15-018-1435
34. Satu (VRL-12808) - Surullinen Loppu NU VH15-018-1455
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
36. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
37. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
38. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
39. Jonna (VRL-13563) - Aarrekätkö VH15-018-1208
40. Inna (VRL-05322) - Kaiholehdon Helmeri VH15-018-0434
41. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Rajatapaus VH14-018-2005
42. Sippe (VRL-13703) - Fiktion Lumivuokko
43. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
44. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
45. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
46. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623
47. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
48. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
49. Fiona (VRL-08736) - Moon Myrskytyttö
50. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167

Luokka 2 50/50

1. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille 
2. Jonna (VRL-13563) - Lumina-Neito 
3. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132 
4. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra 
5. Milja (VRL-00692) - Villahaan Tariina VH15-018-0552 
6. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Kuusivaras VH15-018-0590 
7. Satu (VRL-12808) - Sadan Oodipoju VH15-018-1452 
8. Elisa (VRL-06066) - A.C. Hulmiina VH12-018-0463
9. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut
10. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana
11. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkuvadelmavene VH14-018-1106
12. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Tuukkeli VH15-018-0298
13. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Hurmuriina
14. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
15. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Viisikon Virmatuuli VH15-018-1003
16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Serpentis VH15-018-1407
17. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Louhikainen
18. Jonna (VRL-13563) - Aarrekätkö VH15-018-1208
19. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä VH15-018-1224
20. Jonna (VRL-13563) - Herkkähipiä
21. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
22. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen
23. Emma P. (VRL-06525) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
24. Satu (VRL-12808) - Sadan Häikäs VH15-018-1287
25. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Huvitutin Neilikka VH15-018-1329
26. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Pikku Jäynä VH14-018-2006
27. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ventla VH15-018-0551
28. Satu (VRL-12808) - Sadan Soma VH15-018-1454
29. Satu (VRL-12808) - Ryövärin Sielun Ritari
30. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Vanilja
31. Elisa (VRL-06066) - Kuuralehdon Iivari VH15-018-1081
32. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Hoodilammas VH15-018-1101
33. Inna (VRL-05322) - Viaton Suomipoika VH14-018-0891
34. Anniina N. (VRL-09182) - Maustebasiliski VH15-018-1436
35. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
36. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
37. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Rullakatriina VH15-018-1102
38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Heroiitti VH15-018-1475
39. Satu (VRL-12808) - Runon Haaremihemmo VH15-018-0057
40. Jonna (VRL-13563) - Hankala Pahus
41. Melina (VRL-11408) - Runon Ramses
42. Melina (VRL-11408) - Runon Kikka VH15-018-1480
43. Inna (VRL-05322) - Runon Haivene VH15-018-1330
44. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rymyeetu VH15-018-1033
45. Milja (VRL-00692) - Moon Rokkisälli VH13-018-0955
46. Melina (VRL-11408) - Runon Kardemumma
47. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
48. Inna (VRL-05322) - Ryövärin Suomijätkä VH15-018-0435
49. Inna (VRL-05322) - Kadotettu Pikatsu VH15-018-0859
50. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484

Luokka 3 50/50

1. Cin. (VRL-01441) - Surutar 
2. Cin. (VRL-01441) - Seljan Illuusia 
3. Sippe (VRL-13703) - Suokujan Pirpana 
4. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana 
5. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti 
6. Inna (VRL-05322) - Vetojiksteri VH15-018-1117 
7. Satu (VRL-12808) - Sadan Valmilla VH15-018-1284 
8. Laura (VRL-11124) - Heilin Ksenia
9. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
10. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi
11. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Pikkuseiska VH15-018-0612
12. Melina (VRL-11408) - Villahaan Heijari VH15-018-1254
13. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Viisikon Virmatuuli VH15-018-1003
14. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
15. Melina (VRL-11408) - Runon Rambo VH15-018-1477
16. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Huvitutin Neilikka VH15-018-1329
17. Inna (VRL-05322) - Kaalimaan Musta Uni VH15-018-0864
18. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
19. Cin. (VRL-01441) - Sudenmarja
20. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Sävelkorva VH15-018-0746
21. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Tuukkeli VH15-018-0298
22. Sippe (VRL-13703) - Reposaaren Virkku
23. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
24. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
25. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Ruisriina VH15-018-0807
26. Romppu (VRL-12352) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
27. Sussu (VRL-12636) - Cerran Tulisieni
28. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
29. Emma P. (VRL-06525) - Jetten Viimeinen Toivo VH14-018-1346
30. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
31. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
32. Pierre (VRL-10531) - Laalaan Kieppi
33. Sippe (VRL-13703) - Maanan Kissankello
34. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Serpentis VH15-018-1407
35. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Kuusivaras VH15-018-0590
36. Inna (VRL-05322) - Rätvänän Kuunkuiskaaja VH15-018-1283
37. Sippe (VRL-13703) - Moon Hemuli
38. Sussu (VRL-12636) - Mörkövaaran Pinja VH14-018-0805
39. Emma P. (VRL-06525) - Sointulan Pienokainen
40. Satu (VRL-12808) - Riivattu Mamma VH12-018-0491
41. Sippe (VRL-13703) - Lamourin Legenda
42. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
43. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Katumus VH15-018-0578
44. Pierre (VRL-10531) - Pärren Raamori
45. Satu (VRL-12808) - Ulapan Onnellisin VH15-018-0675
46. Emma P. (VRL-06525) - Häikäisevä Mansikkatuutti VH15-018-1106
47. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285
48. Milja (VRL-00692) - Moon Rokkisälli VH13-018-0955
49. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Heroiitti VH15-018-1475
50. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen

Luokka 4 13/50

1. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982 
2. Julia (VRL-11303) - A.I. Pikkulelusoppa VH14-018-0486 
3. Inna (VRL-05322) - K.B. Tuulivirta VH15-018-1116 
4. Sachiyo (VRL-11290) - Vaniman Hiputar VH15-018-1370
5. Sachiyo (VRL-11290) - Joikujärven Jippo VH14-018-1678
6. Satu (VRL-12808) - Usvatar HIP VH13-018-0676
7. Sachiyo (VRL-11290) - Vintagen Terminaattori VH01-018-8459
8. Steffy (VRL-13016) - Viisikon Kuiskaus VH15-018-0950
9. Sippe (VRL-13703) - Reposaaren Virkku
10. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Sabotaasi
11. Julia (VRL-11303) - Valovirta VH13-018-0920
12. Romppu (VRL-12352) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
13. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560 

Ulkoasu © K.K. | Ulkoasun kuvat © VRL-02324 | Kaikki muu ellei toisin mainita © Inna
virtuaalihevonen