KRJ kouluratsastuskilpailut 18.08.2015

Osallistumisohjeet & rajoitukset

Luokat

1. Helppo B (avoin suomenhevosille)
2. Helppo A (avoin suomenhevosille)
3. Vaativa B (avoin suomenhevosille)
4. Vaativa A (avoin suomenhevosille)

Osallistujat

Luokka 1 50/50

1. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Tuhkimo VH14-018-1327 
2. Anniina N. (VRL-09182) - Maustebasiliski VH15-018-1436 
3. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Kalevantuli VH15-018-0964 
4. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167 
5. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra 
6. Sippe (VRL-13703) - Fiktion Lumivuokko 
7. Fiona (VRL-08736) - Rohkean Tervakaramelli 
8. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
9. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Huolenkertoja VH15-018-1112
10. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Rajatapaus VH14-018-2005
11. Sippe (VRL-13703) - Jukolan Kaukamoinen
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484
13. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
14. Elisa (VRL-06066) - Milkan Tikka VH06-018-9632
15. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni
16. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut
17. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
18. Jonna (VRL-13563) - Lumina-Neito
19. Satu (VRL-12808) - Sadan Wilmiina
20. Anniina N. (VRL-09182) - Eskimiitti VH15-018-1389
21. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
22. Fiona (VRL-08736) - Kellolehdon Hiipijäinen
23. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
24. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
25. Fiona (VRL-08736) - Moon Myrskytyttö
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
27. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
30. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
31. Jonna (VRL-13563) - Hankala Pahus
32. Inna (VRL-05322) - Kaiholehdon Helmeri VH15-018-0434
33. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä VH15-018-1224
34. Satu (VRL-12808) - Sadan Harmokas VH15-018-1286
35. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
36. Melina (VRL-11408) - Amoriinin Ruska VH15-018-1479
37. Satu (VRL-12808) - Surullinen Loppu NU VH15-018-1455
38. Jonna (VRL-13563) - Aarrekätkö VH15-018-1208
39. Emma P. (VRL-06525) - Promokuva KUIS VH14-018-0954
40. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
41. Emma P. (VRL-06525) - Vuorineuvos VH14-018-1080
42. Jonna (VRL-13563) - Herkkähipiä
43. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
44. Sippe (VRL-13703) - Moon Sinisointu
45. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
46. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623
47. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
48. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
49. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
50. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Myytti VH15-018-1435

Luokka 2 50/50

1. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Vanilja 
2. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä VH15-018-1224 
3. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Tuukkeli VH15-018-0298 
4. Anniina N. (VRL-09182) - Maustebasiliski VH15-018-1436 
5. Satu (VRL-12808) - Ryövärin Sielun Ritari 
6. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut 
7. Inna (VRL-05322) - Ryövärin Suomijätkä VH15-018-0435 
8. Inna (VRL-05322) - Kadotettu Pikatsu VH15-018-0859
9. Satu (VRL-12808) - Sadan Oodipoju VH15-018-1452
10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Heroiitti VH15-018-1475
11. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Huvitutin Neilikka VH15-018-1329
12. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen
13. Jonna (VRL-13563) - Herkkähipiä
14. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkuvadelmavene VH14-018-1106
15. Satu (VRL-12808) - Sadan Häikäs VH15-018-1287
16. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Hoodilammas VH15-018-1101
17. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ventla VH15-018-0551
18. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
19. Jonna (VRL-13563) - Hankala Pahus
20. Milja (VRL-00692) - Moon Rokkisälli VH13-018-0955
21. Elisa (VRL-06066) - A.C. Hulmiina VH12-018-0463
22. Melina (VRL-11408) - Runon Ramses
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rymyeetu VH15-018-1033
24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Serpentis VH15-018-1407
25. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
26. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Hurmuriina
27. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Louhikainen
28. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Rullakatriina VH15-018-1102
29. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
30. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
31. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Pikku Jäynä VH14-018-2006
32. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484
33. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana
34. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
35. Satu (VRL-12808) - Sadan Soma VH15-018-1454
36. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
37. Elisa (VRL-06066) - Kuuralehdon Iivari VH15-018-1081
38. Jonna (VRL-13563) - Aarrekätkö VH15-018-1208
39. Melina (VRL-11408) - Runon Kikka VH15-018-1480
40. Inna (VRL-05322) - Viaton Suomipoika VH14-018-0891
41. Inna (VRL-05322) - Runon Haivene VH15-018-1330
42. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Kuusivaras VH15-018-0590
43. Melina (VRL-11408) - Runon Kardemumma
44. Emma P. (VRL-06525) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
45. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
46. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Viisikon Virmatuuli VH15-018-1003
47. Milja (VRL-00692) - Villahaan Tariina VH15-018-0552
48. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
49. Satu (VRL-12808) - Runon Haaremihemmo VH15-018-0057
50. Jonna (VRL-13563) - Lumina-Neito

Luokka 3 50/50

1. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Tuukkeli VH15-018-0298 
2. Sussu (VRL-12636) - Mörkövaaran Pinja VH14-018-0805 
3. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Kuusivaras VH15-018-0590 
4. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285 
5. Inna (VRL-05322) - Kaalimaan Musta Uni VH15-018-0864 
6. Milja (VRL-00692) - Moon Rokkisälli VH13-018-0955 
7. Melina (VRL-11408) - Runon Rambo VH15-018-1477 
8. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
9. Cin. (VRL-01441) - Seljan Illuusia
10. Satu (VRL-12808) - Ulapan Onnellisin VH15-018-0675
11. Sippe (VRL-13703) - Suokujan Pirpana
12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Heroiitti VH15-018-1475
13. Sippe (VRL-13703) - Maanan Kissankello
14. Sippe (VRL-13703) - Reposaaren Virkku
15. Romppu (VRL-12352) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
16. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Ruisriina VH15-018-0807
17. Sippe (VRL-13703) - Moon Hemuli
18. Sussu (VRL-12636) - Cerran Tulisieni
19. Cin. (VRL-01441) - Sudenmarja
20. Pierre (VRL-10531) - Laalaan Kieppi
21. Emma P. (VRL-06525) - Sointulan Pienokainen
22. Satu (VRL-12808) - Sadan Valmilla VH15-018-1284
23. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Viisikon Virmatuuli VH15-018-1003
24. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Huvitutin Neilikka VH15-018-1329
25. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana
26. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
27. Sippe (VRL-13703) - Lamourin Legenda
28. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
29. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi
30. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
31. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen
32. Laura (VRL-11124) - Heilin Ksenia
33. Satu (VRL-12808) - Riivattu Mamma VH12-018-0491
34. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Sävelkorva VH15-018-0746
35. Emma P. (VRL-06525) - Jetten Viimeinen Toivo VH14-018-1346
36. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
37. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
38. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Pikkuseiska VH15-018-0612
39. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
40. Cin. (VRL-01441) - Surutar
41. Inna (VRL-05322) - Vetojiksteri VH15-018-1117
42. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Serpentis VH15-018-1407
43. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti
44. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Katumus VH15-018-0578
45. Melina (VRL-11408) - Villahaan Heijari VH15-018-1254
46. Inna (VRL-05322) - Rätvänän Kuunkuiskaaja VH15-018-1283
47. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
48. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
49. Pierre (VRL-10531) - Pärren Raamori
50. Emma P. (VRL-06525) - Häikäisevä Mansikkatuutti VH15-018-1106

Luokka 4 13/50

1. Sachiyo (VRL-11290) - Vaniman Hiputar VH15-018-1370 
2. Steffy (VRL-13016) - Viisikon Kuiskaus VH15-018-0950
3. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560 
4. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Sabotaasi
5. Julia (VRL-11303) - Valovirta VH13-018-0920
6. Sachiyo (VRL-11290) - Joikujärven Jippo VH14-018-1678
7. Satu (VRL-12808) - Usvatar HIP VH13-018-0676
8. Romppu (VRL-12352) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
9. Julia (VRL-11303) - A.I. Pikkulelusoppa VH14-018-0486
10. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982
11. Sippe (VRL-13703) - Reposaaren Virkku
12. Sachiyo (VRL-11290) - Vintagen Terminaattori VH01-018-8459
13. Inna (VRL-05322) - K.B. Tuulivirta VH15-018-1116 

Ulkoasu © K.K. | Ulkoasun kuvat © VRL-02324 | Kaikki muu ellei toisin mainita © Inna
virtuaalihevonen