KRJ kouluratsastuskilpailut 16.08.2015

Osallistumisohjeet & rajoitukset

Luokat

1. Helppo B (avoin suomenhevosille)
2. Helppo A (avoin suomenhevosille)
3. Vaativa B (avoin suomenhevosille)
4. Vaativa A (avoin suomenhevosille)

Osallistujat

Luokka 1 50/50

1. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623 
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736 
3. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut 
4. Satu (VRL-12808) - Surullinen Loppu NU VH15-018-1455 
5. Satu (VRL-12808) - Sadan Harmokas VH15-018-1286 
6. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra 
7. Jonna (VRL-13563) - Hankala Pahus 
8. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
9. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
10. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
11. Melina (VRL-11408) - Amoriinin Ruska VH15-018-1479
12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Myytti VH15-018-1435
13. Fiona (VRL-08736) - Kellolehdon Hiipijäinen
14. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni
15. Sippe (VRL-13703) - Fiktion Lumivuokko
16. Satu (VRL-12808) - Sadan Wilmiina
17. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
18. Inna (VRL-05322) - Kaiholehdon Helmeri VH15-018-0434
19. Jonna (VRL-13563) - Herkkähipiä
20. Sippe (VRL-13703) - Moon Sinisointu
21. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Rajatapaus VH14-018-2005
22. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
23. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
24. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
26. Emma P. (VRL-06525) - Promokuva KUIS VH14-018-0954
27. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
28. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
29. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Tuhkimo VH14-018-1327
30. Fiona (VRL-08736) - Moon Myrskytyttö
31. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Huolenkertoja VH15-018-1112
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
33. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
35. Emma P. (VRL-06525) - Vuorineuvos VH14-018-1080
36. Anniina N. (VRL-09182) - Maustebasiliski VH15-018-1436
37. Sippe (VRL-13703) - Jukolan Kaukamoinen
38. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
39. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
40. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä VH15-018-1224
41. Anniina N. (VRL-09182) - Eskimiitti VH15-018-1389
42. Jonna (VRL-13563) - Aarrekätkö VH15-018-1208
43. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
44. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
45. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Kalevantuli VH15-018-0964
46. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
47. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484
48. Fiona (VRL-08736) - Rohkean Tervakaramelli
49. Jonna (VRL-13563) - Lumina-Neito
50. Elisa (VRL-06066) - Milkan Tikka VH06-018-9632

Luokka 2 50/50

1. Elisa (VRL-06066) - A.C. Hulmiina VH12-018-0463 
2. Jonna (VRL-13563) - Herkkähipiä 
3. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132 
4. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen 
5. Melina (VRL-11408) - Runon Ramses 
6. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Huvitutin Neilikka VH15-018-1329 
7. Satu (VRL-12808) - Runon Haaremihemmo VH15-018-0057 
8. Jonna (VRL-13563) - Lumina-Neito
9. Jonna (VRL-13563) - Aarrekätkö VH15-018-1208
10. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Vanilja
11. Inna (VRL-05322) - Viaton Suomipoika VH14-018-0891
12. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Rullakatriina VH15-018-1102
13. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ventla VH15-018-0551
14. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Hurmuriina
15. Anniina N. (VRL-09182) - Maustebasiliski VH15-018-1436
16. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Pikku Jäynä VH14-018-2006
17. Melina (VRL-11408) - Runon Kikka VH15-018-1480
18. Satu (VRL-12808) - Sadan Häikäs VH15-018-1287
19. Satu (VRL-12808) - Ryövärin Sielun Ritari
20. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Louhikainen
21. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana
22. Satu (VRL-12808) - Sadan Oodipoju VH15-018-1452
23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Heroiitti VH15-018-1475
24. Inna (VRL-05322) - Runon Haivene VH15-018-1330
25. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
26. Inna (VRL-05322) - Kadotettu Pikatsu VH15-018-0859
27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Serpentis VH15-018-1407
28. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut
29. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rymyeetu VH15-018-1033
31. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
32. Jonna (VRL-13563) - Hankala Pahus
33. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Hoodilammas VH15-018-1101
34. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
35. Milja (VRL-00692) - Moon Rokkisälli VH13-018-0955
36. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
37. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
38. Inna (VRL-05322) - Ryövärin Suomijätkä VH15-018-0435
39. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Tuukkeli VH15-018-0298
40. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
41. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Viisikon Virmatuuli VH15-018-1003
42. Emma P. (VRL-06525) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
43. Milja (VRL-00692) - Villahaan Tariina VH15-018-0552
44. Melina (VRL-11408) - Runon Kardemumma
45. Elisa (VRL-06066) - Kuuralehdon Iivari VH15-018-1081
46. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Kuusivaras VH15-018-0590
47. Satu (VRL-12808) - Sadan Soma VH15-018-1454
48. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä VH15-018-1224
49. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484
50. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkuvadelmavene VH14-018-1106

Luokka 3 50/50

1. Melina (VRL-11408) - Villahaan Heijari VH15-018-1254 
2. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285 
3. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368 
4. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453 
5. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Huvitutin Neilikka VH15-018-1329 
6. Milja (VRL-00692) - Moon Rokkisälli VH13-018-0955 
7. Emma P. (VRL-06525) - Jetten Viimeinen Toivo VH14-018-1346 
8. Sippe (VRL-13703) - Reposaaren Virkku
9. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
10. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
11. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
12. Emma P. (VRL-06525) - Häikäisevä Mansikkatuutti VH15-018-1106
13. Inna (VRL-05322) - Kaalimaan Musta Uni VH15-018-0864
14. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana
15. Satu (VRL-12808) - Sadan Valmilla VH15-018-1284
16. Sippe (VRL-13703) - Moon Hemuli
17. Laura (VRL-11124) - Heilin Ksenia
18. Sippe (VRL-13703) - Suokujan Pirpana
19. Sippe (VRL-13703) - Lamourin Legenda
20. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
21. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Katumus VH15-018-0578
22. Inna (VRL-05322) - Rätvänän Kuunkuiskaaja VH15-018-1283
23. Romppu (VRL-12352) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
24. Sippe (VRL-13703) - Maanan Kissankello
25. Sussu (VRL-12636) - Mörkövaaran Pinja VH14-018-0805
26. Cin. (VRL-01441) - Surutar
27. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Tuukkeli VH15-018-0298
28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Heroiitti VH15-018-1475
29. Satu (VRL-12808) - Ulapan Onnellisin VH15-018-0675
30. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
31. Pierre (VRL-10531) - Pärren Raamori
32. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
33. Emma P. (VRL-06525) - Sointulan Pienokainen
34. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Viisikon Virmatuuli VH15-018-1003
35. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Ruisriina VH15-018-0807
36. Satu (VRL-12808) - Riivattu Mamma VH12-018-0491
37. Inna (VRL-05322) - Vetojiksteri VH15-018-1117
38. Sussu (VRL-12636) - Cerran Tulisieni
39. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
40. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti
41. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Sävelkorva VH15-018-0746
42. Melina (VRL-11408) - Runon Rambo VH15-018-1477
43. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi
44. Cin. (VRL-01441) - Seljan Illuusia
45. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Serpentis VH15-018-1407
46. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen
47. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Kuusivaras VH15-018-0590
48. Pierre (VRL-10531) - Laalaan Kieppi
49. Cin. (VRL-01441) - Sudenmarja
50. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Pikkuseiska VH15-018-0612

Luokka 4 13/50

1. Julia (VRL-11303) - Valovirta VH13-018-0920 
2. Julia (VRL-11303) - A.I. Pikkulelusoppa VH14-018-0486 
3. Satu (VRL-12808) - Usvatar HIP VH13-018-0676 
4. Sachiyo (VRL-11290) - Joikujärven Jippo VH14-018-1678
5. Sachiyo (VRL-11290) - Vaniman Hiputar VH15-018-1370
6. Romppu (VRL-12352) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
7. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560
8. Steffy (VRL-13016) - Viisikon Kuiskaus VH15-018-0950
9. Sippe (VRL-13703) - Reposaaren Virkku
10. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982
11. Inna (VRL-05322) - K.B. Tuulivirta VH15-018-1116
12. Sachiyo (VRL-11290) - Vintagen Terminaattori VH01-018-8459
13. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Sabotaasi 

Ulkoasu © K.K. | Ulkoasun kuvat © VRL-02324 | Kaikki muu ellei toisin mainita © Inna
virtuaalihevonen