KRJ kouluratsastuskilpailut 14.08.2015

Osallistumisohjeet & rajoitukset

Luokat

1. Helppo B (avoin suomenhevosille)
2. Helppo A (avoin suomenhevosille)
3. Vaativa B (avoin suomenhevosille)
4. Vaativa A (avoin suomenhevosille)

Osallistujat

Luokka 1 50/50

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743 
2. Jonna (VRL-13563) - Hankala Pahus 
3. Elisa (VRL-06066) - Milkan Tikka VH06-018-9632 
4. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra 
5. Fiona (VRL-08736) - Moon Myrskytyttö 
6. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167 
7. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Huolenkertoja VH15-018-1112 
8. Melina (VRL-11408) - Amoriinin Ruska VH15-018-1479
9. Fiona (VRL-08736) - Rohkean Tervakaramelli
10. Satu (VRL-12808) - Sadan Wilmiina
11. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä VH15-018-1224
12. Emma P. (VRL-06525) - Promokuva KUIS VH14-018-0954
13. Jonna (VRL-13563) - Lumina-Neito
14. Jonna (VRL-13563) - Aarrekätkö VH15-018-1208
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
16. Jonna (VRL-13563) - Herkkähipiä
17. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623
18. Anniina N. (VRL-09182) - Eskimiitti VH15-018-1389
19. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
20. Sippe (VRL-13703) - Jukolan Kaukamoinen
21. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
22. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
23. Sippe (VRL-13703) - Moon Sinisointu
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
25. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Tuhkimo VH14-018-1327
26. Satu (VRL-12808) - Sadan Harmokas VH15-018-1286
27. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
28. Emma P. (VRL-06525) - Vuorineuvos VH14-018-1080
29. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Rajatapaus VH14-018-2005
30. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
31. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
32. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
33. Inna (VRL-05322) - Kaiholehdon Helmeri VH15-018-0434
34. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
35. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
36. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
37. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
38. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Myytti VH15-018-1435
40. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
41. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484
42. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
43. Fiona (VRL-08736) - Kellolehdon Hiipijäinen
44. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
45. Satu (VRL-12808) - Surullinen Loppu NU VH15-018-1455
46. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut
47. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni
48. Sippe (VRL-13703) - Fiktion Lumivuokko
49. Anniina N. (VRL-09182) - Maustebasiliski VH15-018-1436
50. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Kalevantuli VH15-018-0964

Luokka 2 50/50

1. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Tuukkeli VH15-018-0298 
2. Emma P. (VRL-06525) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183 
3. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkuvadelmavene VH14-018-1106 
4. Satu (VRL-12808) - Sadan Häikäs VH15-018-1287 
5. Milja (VRL-00692) - Moon Rokkisälli VH13-018-0955 
6. Elisa (VRL-06066) - Kuuralehdon Iivari VH15-018-1081 
7. Inna (VRL-05322) - Ryövärin Suomijätkä VH15-018-0435 
8. Inna (VRL-05322) - Kadotettu Pikatsu VH15-018-0859
9. Anniina N. (VRL-09182) - Maustebasiliski VH15-018-1436
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484
11. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
12. Satu (VRL-12808) - Runon Haaremihemmo VH15-018-0057
13. Jonna (VRL-13563) - Lumina-Neito
14. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
15. Satu (VRL-12808) - Sadan Oodipoju VH15-018-1452
16. Inna (VRL-05322) - Runon Haivene VH15-018-1330
17. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Hoodilammas VH15-018-1101
18. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ventla VH15-018-0551
19. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
20. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Rullakatriina VH15-018-1102
21. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Kuusivaras VH15-018-0590
22. Melina (VRL-11408) - Runon Kikka VH15-018-1480
23. Melina (VRL-11408) - Runon Kardemumma
24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Heroiitti VH15-018-1475
25. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Vanilja
26. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä VH15-018-1224
27. Milja (VRL-00692) - Villahaan Tariina VH15-018-0552
28. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
29. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Huvitutin Neilikka VH15-018-1329
30. Satu (VRL-12808) - Sadan Soma VH15-018-1454
31. Jonna (VRL-13563) - Herkkähipiä
32. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Louhikainen
33. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana
34. Inna (VRL-05322) - Viaton Suomipoika VH14-018-0891
35. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rymyeetu VH15-018-1033
37. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
38. Satu (VRL-12808) - Ryövärin Sielun Ritari
39. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
40. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Hurmuriina
41. Jonna (VRL-13563) - Aarrekätkö VH15-018-1208
42. Melina (VRL-11408) - Runon Ramses
43. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Serpentis VH15-018-1407
44. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut
45. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Pikku Jäynä VH14-018-2006
46. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
47. Jonna (VRL-13563) - Hankala Pahus
48. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Viisikon Virmatuuli VH15-018-1003
49. Elisa (VRL-06066) - A.C. Hulmiina VH12-018-0463
50. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen

Luokka 3 50/50

1. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369 
2. Romppu (VRL-12352) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439 
3. Sippe (VRL-13703) - Reposaaren Virkku 
4. Laura (VRL-11124) - Heilin Ksenia 
5. Cin. (VRL-01441) - Sudenmarja 
6. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti 
7. Sippe (VRL-13703) - Maanan Kissankello 
8. Emma P. (VRL-06525) - Sointulan Pienokainen
9. Satu (VRL-12808) - Riivattu Mamma VH12-018-0491
10. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
11. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
12. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Ruisriina VH15-018-0807
13. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Sävelkorva VH15-018-0746
14. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
15. Sippe (VRL-13703) - Moon Hemuli
16. Emma P. (VRL-06525) - Jetten Viimeinen Toivo VH14-018-1346
17. Pierre (VRL-10531) - Laalaan Kieppi
18. Satu (VRL-12808) - Ulapan Onnellisin VH15-018-0675
19. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Huvitutin Neilikka VH15-018-1329
20. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Viisikon Virmatuuli VH15-018-1003
21. Melina (VRL-11408) - Runon Rambo VH15-018-1477
22. Pierre (VRL-10531) - Pärren Raamori
23. Melina (VRL-11408) - Villahaan Heijari VH15-018-1254
24. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana
25. Sippe (VRL-13703) - Lamourin Legenda
26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Heroiitti VH15-018-1475
27. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Tuukkeli VH15-018-0298
28. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Vaniman Kuusivaras VH15-018-0590
29. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Katumus VH15-018-0578
30. Satu (VRL-12808) - Sadan Valmilla VH15-018-1284
31. Sippe (VRL-13703) - Suokujan Pirpana
32. Cin. (VRL-01441) - Surutar
33. Cin. (VRL-01441) - Seljan Illuusia
34. Sussu (VRL-12636) - Cerran Tulisieni
35. Emma P. (VRL-06525) - Häikäisevä Mansikkatuutti VH15-018-1106
36. Milja (VRL-00692) - Moon Rokkisälli VH13-018-0955
37. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
38. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
39. Sussu (VRL-12636) - Mörkövaaran Pinja VH14-018-0805
40. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Pikkuseiska VH15-018-0612
41. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285
42. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Serpentis VH15-018-1407
43. Inna (VRL-05322) - Kaalimaan Musta Uni VH15-018-0864
44. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen
45. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi
46. Inna (VRL-05322) - Vetojiksteri VH15-018-1117
47. Inna (VRL-05322) - Rätvänän Kuunkuiskaaja VH15-018-1283
48. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
49. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
50. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008

Luokka 4 13/50

1. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Sabotaasi 
2. Sachiyo (VRL-11290) - Vintagen Terminaattori VH01-018-8459 
3. Steffy (VRL-13016) - Viisikon Kuiskaus VH15-018-0950
4. Romppu (VRL-12352) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
5. Sachiyo (VRL-11290) - Vaniman Hiputar VH15-018-1370
6. Julia (VRL-11303) - A.I. Pikkulelusoppa VH14-018-0486
7. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982
8. Satu (VRL-12808) - Usvatar HIP VH13-018-0676
9. Julia (VRL-11303) - Valovirta VH13-018-0920
10. Sippe (VRL-13703) - Reposaaren Virkku
11. Sachiyo (VRL-11290) - Joikujärven Jippo VH14-018-1678
12. Inna (VRL-05322) - K.B. Tuulivirta VH15-018-1116
13. suba (VRL-12468) - Tiilikan Pesän Pörröisin VH14-018-1560 

Ulkoasu © K.K. | Ulkoasun kuvat © VRL-02324 | Kaikki muu ellei toisin mainita © Inna
virtuaalihevonen