ERJ esteratsastuskilpailut 01.06.2014

  • Kilpailupaikka: Aittohaara, AITT2137

  • Kilpailupäivä: 01.06.2014

  • VIP: 26.05.2014

  • Vastuuhenkilö: Inna, VRL-05322

  • Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kalenterista!

Osallistumisohjeet & rajoitukset

  • Osallistuminen lähetetään osoitteeseen aittohaara@gmail.com

  • Viestin otsikoksi ERJ001-003

  • Käytämme lyhyttä arvontatapaa (arvontakone)

  • Yksi omistaja saa tuoda max. 5 hevosta/luokka

  • Yksi hevonen saa osallistua max. 2 luokka/kisa

  • Yksi hevonen saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan per kisa

  • Yhteen luokkaa otetaan 50 osallistujaa!

  • VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa ja VH-tunnus vapaaehtoinen!

  • Osallistuminen muodossa:

    Luokka nro [rv]
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH-tunnus

Luokat

1. 50 cm - 50/50 TT
2. 60 cm - 50/50 TT
3. 80 cm - 50/50 TT
4. 100 cm - 50/50 TT
5. 100 cm - 50/50 TT
6. 120 cm - 50/50 TT
7. 120 cm - 50/50 TT

Osallistujat

Luokka 1

 
1. Sussu (VRL-12636) - Huvin Gremlin VH13-017-0208
2. Omppu (VRL-12675) - A.D. Angelique VH14-024-0078
3. Pierre (VRL-10531) - Enlazar
4. Omppu (VRL-12675) - Biscuit HP VH14-017-0159
5. Tierra (VRL-02841) - Plant Marks Honey VH12-017-0772
6. Juli (VRL-07270) - Lai'e Valacar VH14-024-0009
7. satu (VRL-00124) - Bianca v. Moons VH14-017-0122
8. Tierra (VRL-02841) - Styling 224 VH11-017-0840
9. Julia (VRL-11303) - Glittrande Kryptonit SWE
10. merikissa (VRL-13337) - Rosita v. Ahlstedt VH14-028-0092
11. Julia (VRL-11303) - A.I. Vanhapiika
12. Sylvester (VRL-00483) - Lasin Arthur
13. merikissa (VRL-13337) - Cresendo's Rakel VH14-028-0059
14. Sylvester (VRL-00483) - Lasin Dino
15. Meeri N. (VRL-02160) - Mic Layla VH12-017-0012
16. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
17. Juli (VRL-07270) - Gwalch Dee VH11-024-0134
18. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357
19. Hapero (VRL-06115) - Banshee HV VH11-017-0362
20. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
21. Tierra (VRL-02841) - Presta Buffered Case VH12-017-0358
22. Sylvester (VRL-00483) - Edenelle Puckzilla
23. Meeri N. (VRL-02160) - Toy's Vappen VH14-028-0150
24. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Edvin VH11-017-0906
25. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Jokeri
26. Julia (VRL-11303) - Perilous Queen
27. leah (VRL-11523) - Celestial v. Moons
28. leah (VRL-11523) - Rebel Rainbow MO
29. merikissa (VRL-13337) - D Wilderness Vito
30. Juli (VRL-07270) - Mewian Kiara VH14-024-0068
31. satu (VRL-00124) - Niveous of Mystic
32. Omppu (VRL-12675) - Metsäpirtin Vappu VH13-024-0075
33. Hapero (VRL-06115) - Theobald RH VH11-017-0363
34. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel
35. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
36. Sylvester (VRL-00483) - Watermint VH12-104-0009
37. Juli (VRL-07270) - Aelwen Dwyryd VH11-024-0085
38. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula
39. Tierra (VRL-02841) - Mic Death Runner VH11-017-0621
40. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Temdora VH14-017-0055
41. Julia (VRL-11303) - Reckless Kirby
42. Omppu (VRL-12675) - Metsäpirtin Lady Maple VH13-024-0162
43. Sylvester (VRL-00483) - Domiros VH12-104-0010
44. satu (VRL-00124) - Vaapukan Ronkeli VH14-017-0155
45. Omppu (VRL-12675) - Carkki HP VH13-017-0617
46. Pierre (VRL-10531) - Acomodao
47. Sussu (VRL-12636) - Natonium CENS VH14-017-0220
48. Amy (VRL-07659) - Rollicking Mouz
49. Juli (VRL-07270) - Rhes Wyn Lafant VH14-024-0067
50. Julia (VRL-11303) - K.B Suomineito

Luokka 2

  
1. Juli (VRL-07270) - Gwalch Winifred VH14-024-0021
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Voitontanssi VH14-018-0491
3. Sylvester (VRL-00483) - Lasin Dino
4. Tierra (VRL-02841) - Hambuz VH11-111-0001
5. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jovilia VH13-018-1348
7. satu (VRL-00124) - Vaapukan Ronkeli VH14-017-0155
8. satu (VRL-00124) - Bianca v. Moons VH14-017-0122
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kalamiehen Toveri
10. Julia (VRL-11303) - Reckless Kirby
11. Pierre (VRL-10531) - Enlazar
12. *lumienkuli* (VRL-03491) - Hartwig's Trigger VH14-029-0008
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Loistava VH14-018-0493
14. noah (VRL-00224) - Gilfaethwy
15. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula
16. Juli (VRL-07270) - Gwalch Andres VH11-024-0141
17. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
18. Juli (VRL-07270) - Gwalch Tirion Swan VH14-024-0020
19. Juli (VRL-07270) - Gwalch Dwr Snowflake VH12-024-0132
20. leah (VRL-11523) - Rebel Rainbow MO
21. Sussu (VRL-12636) - Natonium CENS VH14-017-0220
22. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020
23. Juli (VRL-07270) - Painswick Aithne VH11-024-0028
24. Sylvester (VRL-00483) - Watermint VH12-104-0009
25. Tierra (VRL-02841) - Mic Death Runner VH11-017-0621
26. merikissa (VRL-13337) - Inez Astrid
27. Omppu (VRL-12675) - Metsäpirtin Forrest VH13-024-0118
28. Lissu T. (VRL-12701) - Vakava Vetinen Hengenlähtö
29. Tierra (VRL-02841) - Chill Out VH12-024-0175
30. Omppu (VRL-12675) - KW Cadence VH13-024-0174
31. Sylvester (VRL-00483) - Edenelle Puckzilla
32. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
33. Sylvester (VRL-00483) - Domiros VH12-104-0010
34. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Myy VH13-018-0664
35. leah (VRL-11523) - Celestial v. Moons
36. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
37. Omppu (VRL-12675) - Metsäpirtin Juhannusyö VH13-024-0132
38. Omppu (VRL-12675) - KW Code Casino VH13-024-0173
39. merikissa (VRL-13337) - Rosita v. Ahlstedt VH14-028-0092
40. merikissa (VRL-13337) - Cresendo's Rakel VH14-028-0059
41. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Klara
42. Pierre (VRL-10531) - Acomodao
43. Omppu (VRL-12675) - A.D. Moon Margarida VH13-024-0059
44. Sylvester (VRL-00483) - Lasin Arthur
45. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana VH13-018-0814
46. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Jokeri
47. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel
48. suba (VRL-12468) - Mydland Lilje
49. Hirnaus (VRL-11675) - Seleven Dawn
50. merikissa (VRL-13337) - Ylva NOR

Luokka 3

 
1. merikissa (VRL-13337) - Karlholm Eifiona VH14-028-0026
2. Susanna (VRL-03881) - Huvin Emil
3. merikissa (VRL-13337) - Ina MCF
4. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu
5. Melle (VRL-13179) - Hard to take serious
6. suba (VRL-12468) - Bergsmoen Aslak
7. suba (VRL-12468) - Tiilikan Rulf
8. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Loistava VH14-018-0493
10. Lissu T. (VRL-12701) - Fifth Pretty Deadly VH14-029-0073
11. merikissa (VRL-13337) - Roberto v. Ahlstedt
12. Sylvester (VRL-00483) - Diega's Northern Lapwing
13. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
14. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Säpinä
15. Kolibri (VRL-12569) - Hazim Bakr VH13-003-0211
16. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
17. Lissu T. (VRL-12701) - Yönaaraaja VH13-018-0744
18. Susanna (VRL-03881) - Hetken Elohopea
19. Lissu T. (VRL-12701) - Lounatuuli
20. Melle (VRL-13179) - Tops
21. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Lenny
22. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Joutava VH13-018-1236
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jovilia VH13-018-1348
24. Sachiyo (VRL-11290) - PP's Nasta Lento
25. Sylvester (VRL-00483) - Gwalch Llafn Edgar
26. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
27. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Iisakki VH13-018-1238
28. Susanna (VRL-03881) - Hetken Livia
29. Juli (VRL-07270) - Neferwyn Tigor VH11-024-0119
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Voitontanssi VH14-018-0491
31. Susanna (VRL-03881) - Hetken Nukkumatti
32. suba (VRL-12468) - Campbell SNR
33. Susanna (VRL-03881) - Joogin Malviina
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
35. Sylvester (VRL-00483) - Hiekan Bedisa
36. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
37. merikissa (VRL-13337) - Daniela MCF
38. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Pekuri VH13-018-0696
39. suba (VRL-12468) - Glimrende Greta
40. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
41. noah (VRL-00224) - Gwalch Trofan VH14-023-0021
42. Kolibri (VRL-12569) - Nareekha Qadr VH13-003-0210
43. noah (VRL-00224) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
44. Sylvester (VRL-00483) - Wapiti Venice
45. Lissu T. (VRL-12701) - Rotvallin Idris VH14-027-0045
46. Juli (VRL-07270) - Neferwyn Lloyd VH11-024-0158
47. Julia (VRL-11303) - K.B. Suomineito
48. Pierre (VRL-10531) - Huvitutin Tähtitaika VH14-018-0444
49. Juli (VRL-07270) - Cedion Seiniad VH11-024-0163
50. Hirnaus (VRL-11675) - Ffiaidd Dawn

Luokka 4

1. Melle (VRL-13179) - Just Unthinkable
2. Lissu T. (VRL-12701) - Arkentum VH14-018-0447
3. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
4. merikissa (VRL-13337) - Taikakuun Pikku-Rosvo
5. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami
6. Sylvester (VRL-00483) - Kadotettu Tarantella
7. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hituri
8. Oona (VRL-11983) - Viehättävän Suvi-Ilta
9. satu (VRL-00124) - Two Steps
10. Sachiyo (VRL-11290) - Velhon Aaveriina
11. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442
12. Hirnaus (VRL-11675) - Vadema
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kalminko VH13-018-1234
14. Sanchez (VRL-10533) - Avengen Evelyn VH14-035-0056
15. Hirnaus (VRL-11675) - Varadera Querine
16. Susanna (VRL-03881) - Hetken Vilmeri
17. Melle (VRL-13179) - Angelo 'd
18. Sylvester (VRL-00483) - Pimennon Vinku-Intiaani VH13-018-0740
19. Julia (VRL-11303) - Second Chance
20. noah (VRL-00224) - Fool's Gold VH14-023-0058
21. Lissu T. (VRL-12701) - Taikakuun Taavetti VH14-018-0128
22. Sylvester (VRL-00483) - Välähdyksen Kiiltokuvaenkeli VH06-018-6876
23. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
24. Sachiyo (VRL-11290) - Pikku Loisto
25. Lissu T. (VRL-12701) - Verjnärri VH14-018-0404
26. Susanna (VRL-03881) - Hetken Sirius
27. Hirnaus (VRL-11675) - Vladilena
28. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
29. Inna (VRL-05322) - A.I. Salainen Varjopeli VH14-018-0652
30. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
31. Hirnaus (VRL-11675) - Whitelock Whirlwind
32. Inna (VRL-05322) - Kikan Teresa VH14-018-0070
33. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
34. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Muutikka
35. Kolibri (VRL-12569) - Huvin Vaeltaja VH14-018-0513
36. Sylvester (VRL-00483) - Ce's Nectarine VH13-011-0162
37. Hirnaus (VRL-11675) - Airing GEM
38. Susanna (VRL-03881) - Hetken Tiikerililja
39. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkupakkanen VH14-018-0002
40. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
41. Pierre (VRL-10531) - Potsojoo VH14-018-0150
42. Oona (VRL-11983) - Moon Untuvapilvi
43. Hapero (VRL-06115) - Grayscale BB VH06-010-3325
44. Sylvester (VRL-00483) - Wiiksikäs
45. Melle (VRL-13179) - Oceanside VAL
46. merikissa (VRL-13337) - Merlin 2782
47. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
48. Lissu T. (VRL-12701) - Fantaco VH06-027-1155
49. Melle (VRL-13179) - Oldsfell's Neela
50. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624

Luokka 5

 
1. Melle (VRL-13179) - Just Unthinkable
2. Melle (VRL-13179) - Oldsfell's Neela
3. Sachiyo (VRL-11290) - Velhon Aaveriina
4. Inna (VRL-05322) - Kikan Teresa VH14-018-0070
5. Hapero (VRL-06115) - Grayscale BB VH06-010-3325
6. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hituri
7. Oona (VRL-11983) - Viehättävän Suvi-Ilta
8. Hirnaus (VRL-11675) - Equinox Wv
9. Hirnaus (VRL-11675) - Rochette RS
10. noah (VRL-00224) - Anfarwol Peissawg VH14-022-0008
11. Inna (VRL-05322) - A.I. Salainen Varjopeli VH14-018-0652
12. merikissa (VRL-13337) - Merlin 2782
13. satu (VRL-00124) - Two Steps
14. Melle (VRL-13179) - Angelo 'd
15. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
16. Sanchez (VRL-10533) - Avengen Evelyn VH14-035-0056
17. Lissu T. (VRL-12701) - Taikakuun Taavetti VH14-018-0128
18. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
19. Hirnaus (VRL-11675) - Abendsonne
20. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442
21. Sylvester (VRL-00483) - Kadotettu Tarantella
22. Melle (VRL-13179) - Oceanside VAL
23. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami
24. Oona (VRL-11983) - Moon Untuvapilvi
25. Lissu T. (VRL-12701) - Arkentum VH14-018-0447
26. Susanna (VRL-03881) - Hetken Tiikerililja
27. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
28. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
29. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
30. Sylvester (VRL-00483) - Pimennon Vinku-Intiaani VH13-018-0740
31. Sylvester (VRL-00483) - Wiiksikäs
32. Pierre (VRL-10531) - Potsojoo VH14-018-0150
33. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
34. Lissu T. (VRL-12701) - Fantaco VH06-027-1155
35. Sylvester (VRL-00483) - Ce's Nectarine VH13-011-0162
36. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
37. Lissu T. (VRL-12701) - Verjnärri VH14-018-0404
38. noah (VRL-00224) - Fool's Gold VH14-023-0058
39. Kolibri (VRL-12569) - Huvin Vaeltaja VH14-018-0513
40. noah (VRL-00224) - Fifth Blueberry VH14-029-0024
41. Susanna (VRL-03881) - Hetken Vilmeri
42. Lissu T. (VRL-12701) - Kalminko VH13-018-1234
43. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
44. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkupakkanen VH14-018-0002
45. Sylvester (VRL-00483) - Välähdyksen Kiiltokuvaenkeli VH06-018-6876
46. Hirnaus (VRL-11675) - Aglaya
47. Sachiyo (VRL-11290) - Pikku Loisto
48. merikissa (VRL-13337) - Taikakuun Pikku-Rosvo
49. Susanna (VRL-03881) - Hetken Sirius
50. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Muutikka

Luokka 6

 
1. noah (VRL-00224) - Blackwoods Lycan
2. leah (VRL-11523) - Scaon Maniac
3. Sylvester (VRL-00483) - Painswick Riordan
4. noah (VRL-00224) - Utopia's Rogue Wave VH14-023-0031
5. leah (VRL-11523) - Blaur von Feigen
6. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Gottfried
7. Hirnaus (VRL-11675) - Malstone Griop
8. Lissu T. (VRL-12701) - Rigged Ragdoll
9. Melle (VRL-13179) - Kangaroo Pawheart N!
10. noah (VRL-00224) - Blackwoods Thranduil VH14-023-0089
11. Sachiyo (VRL-11290) - Tuuliharjan Hurmuri
12. Sylvester (VRL-00483) - Gwalch Rhiannon
13. Sonja (VRL-11911) - Eyries ox VH12-003-0582
14. Pierre (VRL-10531) - Remrock VH05-066-5148
15. noah (VRL-00224) - Coby de la Verde VH14-023-0094
16. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tarkka-ampuja VH12-018-0493
17. Iida (VRL-12644) - Jamakka
18. Susanna (VRL-03881) - Albina ACT
19. Lissu T. (VRL-12701) - Halovilna
20. Melle (VRL-13179) - Terracotta Roofl
21. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Likainen Legenda
22. Iida (VRL-12644) - Ilmarinen
23. satu (VRL-00124) - Dubia LAC
24. Hapero (VRL-06115) - Nerian Bebop VH11-027-0206
25. merikissa (VRL-13337) - Tähti-Platina
26. Catherine (VRL-12894) - Second Chance VH14-012-0103
27. Hapero (VRL-06115) - Lothario VH11-035-0086
28. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
29. Lissu T. (VRL-12701) - Catcall VH14-006-0100
30. noah (VRL-00224) - Croy Beychevelle LAC VH14-023-0032
31. Hirnaus (VRL-11675) - Zauberflote
32. Sylvester (VRL-00483) - Llygedyn Rhainallt
33. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Viutiina VH12-018-0754
34. Oona (VRL-11983) - Ruuti-Neiti
35. Pierre (VRL-10531) - Tiilikan Torden VH13-018-0288
36. Cirus (VRL-12925) - Apple Roulette VH14-029-0046
37. Hirnaus (VRL-11675) - Melor TE
38. Hirnaus (VRL-11675) - Grace Note Awana
39. Sonja (VRL-11911) - DD's Magnifico ox VH13-003-0130
40. Lissu T. (VRL-12701) - Chichi Chimenea VH13-006-0203
41. leah (VRL-11523) - Berry Chocolate
42. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
43. Hirnaus (VRL-11675) - Yeleshev Rebenok
44. Sonja (VRL-11911) - DD's Mayah ox VH14-003-0120
45. Sylvester (VRL-00483) - Ddiwrnod Heulog Ion
46. Iida (VRL-12644) - Helmen Rovasse
47. Susanna (VRL-03881) - Krzys Banther ACT
48. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Czeslawa
49. Oona (VRL-11983) - Talven Tuulahdus
50. Lissu T. (VRL-12701) - Villain ANW VH13-023-0028

Luokka 7

 
1. Melle (VRL-13179) - Kangaroo Pawheart N!
2. Lissu T. (VRL-12701) - Villain ANW VH13-023-0028
3. Catherine (VRL-12894) - Second Chance VH14-012-0103
4. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Likainen Legenda
5. noah (VRL-00224) - Blackwoods Lycan
6. Sonja (VRL-11911) - DD's Mayah ox VH14-003-0120
7. suba (VRL-12468) - Estaban SNR
8. Iida (VRL-12644) - Jamakka
9. Melle (VRL-13179) - Terracotta Roofl
10. Sylvester (VRL-00483) - Gwalch Rhiannon
11. Hirnaus (VRL-11675) - Melor TE
12. Hirnaus (VRL-11675) - Llygedyn Tegeirian
13. Hapero (VRL-06115) - Lothario VH11-035-0086
14. Oona (VRL-11983) - Ruuti-Neiti
15. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
16. Lissu T. (VRL-12701) - Rigged Ragdoll
17. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
18. Susanna (VRL-03881) - Albina ACT
19. Hirnaus (VRL-11675) - Zauberflote
20. noah (VRL-00224) - Blackwoods Thranduil VH14-023-0089
21. Iida (VRL-12644) - Ilmarinen
22. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Czeslawa
23. Sylvester (VRL-00483) - Llygedyn Rhainallt
24. Pierre (VRL-10531) - Tiilikan Torden VH13-018-0288
25. Hapero (VRL-06115) - Nerian Bebop VH11-027-0206
26. Susanna (VRL-03881) - Krzys Banther ACT
27. Hirnaus (VRL-11675) - Malstone Griop
28. leah (VRL-11523) - Blaur von Feigen
29. Sonja (VRL-11911) - Eyries ox VH12-003-0582
30. noah (VRL-00224) - Coby de la Verde VH14-023-0094
31. leah (VRL-11523) - Scaon Maniac
32. merikissa (VRL-13337) - Tähti-Platina
33. Sonja (VRL-11911) - DD's Magnifico ox VH13-003-0130
34. satu (VRL-00124) - Dubia LAC
35. Iida (VRL-12644) - Helmen Rovasse
36. Sylvester (VRL-00483) - Painswick Riordan
37. Sylvester (VRL-00483) - Ddiwrnod Heulog Ion
38. Lissu T. (VRL-12701) - Chichi Chimenea VH13-006-0203
39. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Gottfried
40. noah (VRL-00224) - Croy Beychevelle LAC VH14-023-0032
41. Lissu T. (VRL-12701) - Catcall VH14-006-0100
42. Oona (VRL-11983) - Talven Tuulahdus
43. Sachiyo (VRL-11290) - Tuuliharjan Hurmuri
44. Hirnaus (VRL-11675) - Whitelock Whistle Beat
45. noah (VRL-00224) - Utopia's Rogue Wave VH14-023-0031
46. Lissu T. (VRL-12701) - Halovilna
47. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Viutiina VH12-018-0754
48. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tarkka-ampuja VH12-018-0493
49. leah (VRL-11523) - Berry Chocolate
50. Pierre (VRL-10531) - Remrock VH05-066-5148
Ulkoasu © Inna 2014